اسباب بازی در چین موجب جدایی پدر و مادر کودکی شد

بسیاری از والدین در مورد اسباب بازی در چین که از چوب ساخته شده شک دارند. آنها آنها را به اندازه کافی ایمن، سنگین، مدرن و روشن نیستند.

اما فکر نکنید که اسباب بازی های چوبی امروزی مانند قرون وسطی به نظر می رسند، اگرچه نمونه های آن زمان ساخته شده توسط صنعتگران ارابه هایی با اسب، جغجغه، عروسک هنوز در موزه های مختلف جهان نگهداری می شود و توجه همه را به خود جلب می کند.

دوستداران دوران باستان قدیمی ترین یافته های چوبی در روسیه در قلمرو لادوگا و نووگورود یافت شد و آنها را “پوستری” نامیدند.

نوع قدیمی این اسباب بازی “پانک” بود اسباب بازی هایی که از یک تکه چوب ساخته شده بودند، بسیار شبیه به بت ها. اساساً اسباب بازی های چوبی ماهیت آموزشی داشتند و با کمک آنها کودک هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی رشد می کرد.

علاوه بر زنگ، جغجغه، جغجغه برای نوزادان، عروسک، اسلحه برای دختران و پسران، شخصیت های قهرمانان سخت کوش، زنان خردمند و حیوانات وجود داشت.

اسباب بازی

صنعت اسباب بازی های چوبی در طول قرن ها توسعه یافته است، مدل ها دقیق تر، پیچیده تر شده اند و تجارت بین کشورها برقرار شده است.

پس از جنگ جهانی دوم، تغییری رخ داد و کارخانه های اسباب بازی شروع به ترجیح مواد ارزان تر پلاستیک کردند. امروزه علاقه به اسباب بازی های چوبی در حال بازگشت است و درک مزایای اسباب بازی های چوبی در حال رشد است.

همه می دانند که چوب دوستدار محیط زیست ترین ماده است که دارای تعدادی خواص مثبت از جمله توانایی حفظ گرمای طبیعت است.

مزایای اسباب بازی های چوبی برای کودکان بسیار زیاد است. این بخشی از میراث تاریخی و فرهنگی مردم روسیه است.

ابزاری عالی برای تربیت اخلاقی، زیبایی شناختی، ذهنی و بدنی، هدیه ای از طبیعت به پسران و دختران، که با کمک آن رشد مهارت های حرکتی، تفکر، احساسات لامسه و از همه مهمتر کودکان از تماس با طبیعت زنده لذت و لذت می برند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.