استفاده از مایع ظرفشویی بینگو در تولید جوهر پرینتر

یک روش ساده برای تمیز کردن اجاق گاز شیشه ای به چیزی بیش از مایع ظرفشویی بینگو آب گرم و چند پارچه میکروفیبر نیاز ندارد. این موارد را جمع آوری کنید و راهنمای تمیز کردن اجاق گاز زیر را دنبال کنید:

شیشه را با یک پارچه مرطوب پاک کنید تا کثیفی که روی سطح نشسته است پاک شود. 1 قاشق غذاخوری صابون ظرف مایع را در یک بطری اسپری 1 لیتری پر از آب گرم مخلوط کنید و خوب تکان دهید.
اجاق گاز شیشه ای خود را با محلول تمیز کننده آغشته کنید و اجازه دهید به مدت 5 دقیقه بماند. یک پارچه میکروفیبر تمیز بردارید و شیشه را بشویید تا چربی و لکه از بین برود.

یک پارچه تازه را با آب معمولی مرطوب کنید و روی سطح آن را پاک کنید تا محلول تمیز کننده پاک شود. لیوان را با یک پارچه خشک خشک کنید.

مایع

این پنجره ها در انواع مختلفی از مواد اعم از وینیل و پارچه گرفته تا چوب و پلاستیک وجود دارد. خوشبختانه صابون ظرفشویی به دلیل ماهیت ملایمی که دارد می تواند برای از بین بردن لکه های هر نوع کرکره ای استفاده شود.

برای لکه های خفیف مقداری صابون ظرفشویی را رقیق کنید و به آرامی لکه را با یک پارچه میکروفیبر تمیز که در محلول مرطوب شده است بمالید.

اگر با لکه های سرسخت یا قدیمی سر و کار دارید، محل را مرطوب کنید و مقدار کمی مایع ظرفشویی روی آن بریزید.

اجازه دهید 5-10 دقیقه بماند و سپس لکه را با یک اسکرابر غیر ساینده بشویید. پس از آن پرده ها را بشویید و بررسی کنید که آیا کل لکه از بین رفته است. در غیر این صورت، کور را خشک کنید و فرآیند تمیز کردن را تکرار کنید.

یکی از تفاوت های بسیار مهم بین تولید کنندگان مختلف غلظت مایع ظرفشویی است. هر چه ماده شوینده غلیظ تر باشد کارایی بیشتری دارد و کمتر مصرف می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.