افزایش قیمت کاپشن نوین چرم موجب سکته قلبی فروشنده لباس شد

هدف از کاپشن نوین چرم محافظت از بدن در برابر باد، باران، برف و دمای سرد است. بیشتر لباس‌های زمستانی در درجه اول برای انجام این کار طراحی شده‌اند اما این بدان معنا نیست که وقتی در حال یخ زدن است، هنوز جایی برای استایل و ابراز وجود ندارد.

از آنجایی که بسیاری از ما در طول روز بین داخل و خارج از خانه حرکت می کنیم، لایه بندی اقلام مختلف کاپشن زمستانی کاربردی ترین راه برای لباس پوشیدن در زمانی است که دما شروع به کاهش می کند.

لباسی که ما آن را ژاکت و کاپشن می نامیم، منشأ خود را به تونیک های کوتاهی برمی گرداند که در قرون وسطی در اروپا می پوشیدند. این لباس بیرونی کوتاه برای گرم نگه داشتن تنه و بازوها طراحی شده است.

ممکن است برای عایق بندی اضافی لحاف یا آستر شود، با آسترهای پشمی و خز مخصوصاً محبوبیت دارد. تغییرات زمستانی در کت و شلوار کلاسیک شامل بادشکن، هودی، پارکا، ژاکت پف دار، کاپشن دوچرخه سواری و کاپشن بمب افکن است.

کاپشن

کت یک نسخه بلندتر از کاپشن گرمای بیشتری را ارائه می دهد. مانند ژاکت، معمولا آستین های بلندی دارد (مگر اینکه شنل یا شنل باشد) و جلو را بسته می کند.

طول کت‌ها از باسن تا کف زمین متفاوت است و ممکن است هر دو کمربند مانند کت ترنچ یا کلاه دار باشند. برش معمولاً به اندازه‌ای جادار است که پوشیدن ژاکت، ژاکت و سایر لایه‌های زیر را در خود جای دهد.

در برخی از آب و هواها، بسیاری از اقلام اصلی پوشاک مانند تاپ و شلوار را می توان در تمام طول سال پوشید، با یک کت یا کاپشن که در زمستان گرما می بخشد.

در آب و هوای دیگر، پوشاک و کاپشن زمستانی همیشه یک ضرورت است. تاپ و لباس‌های ساخته شده از پارچه‌های بافتنی در طیف گسترده‌ای از الیاف و وزنه‌ها، از مرغوب‌ترین ترمه‌ها تا کابل‌های پشمی حجیم در دسترس هستند.

مدل های محبوب ژاکت برای زمستان عبارتند از یقه یقه اسکی، جلیقه، ژاکت کش باف پشمی و پیراهن کش با سایز بزرگ. لباس‌های بافتنی زمستانی اغلب مدل‌های بلندتری از ژاکت‌ها هستند و قدهای محبوب عبارتند از درست بالای زانو و درست زیر زانو.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.