الزام کارگران به پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی مناسب

کارکنان در محیط های کاری پرخطر، مانند بخش های ساختمانی، صنعتی، حمل و نقل/انبارداری و خدمات غذایی، دائماً در معرض خطر حوادث هستند.

این صنایع اغلب کارگران را در معرض اشیاء و مواد خطرناک، سطوح لغزنده و ماشین آلات سنگین قرار می دهند و فرصتی را برای آسیب های احتمالی کشنده ایجاد می کنند.

خوشبختانه، می توان از اکثر حوادث رایج در محل کار به سادگی با الزام کارگران به پوشیدن قیمت کفش ایمنی بدون بند + خرید و تجهیزات حفاظت فردی مناسب (PPE) جلوگیری کرد. در واقع، با استفاده صحیح از PPE می توان از 700000 روز کاری از دست رفته در هر سال جلوگیری کرد.

به عنوان یک کارفرما، داشتن دانش در مورد انواع مختلف تجهیزات محافظ که تیم شما می تواند برای ایمن ماندن در کار استفاده کند، می تواند نجات دهنده باشد.

کفش ایمنی یکی از انواع PPE بسیار موثر است که می تواند برای کاهش تصادفات و ایجاد یک محیط کار ایمن تر استفاده شود.

کفش‌های محافظ نه تنها در برابر آسیب‌های پا ناشی از اجسام تیز، مایعات ریخته شده، لغزش و افتادن و موارد دیگر دفاع می‌کنند، بلکه به شرکت‌ها کمک می‌کنند تا به طور مؤثرتری به اهداف ایمنی خود دست یابند.

برای کشف 4 واقعیت کلیدی در مورد کفش های ایمنی که باید برای محافظت بهتر از تیم خود استفاده کنید، پیشاپیش بخوانید.

اداره آمار کار سالانه حدود 60000 آسیب پای شغلی را گزارش می دهد. برای جلوگیری از این صدمات، اداره ایمنی و بهداشت شغلی (OSHA) مجموعه ای از دستورالعمل های کفش ایمنی را ایجاد کرده است.

یکی از این دستورالعمل‌ها این است که کارفرمایان باید «اطمینان حاصل کنند که هر یک از کارکنان آسیب‌دیده هنگام کار در مناطقی که خطر آسیب دیدگی پا به دلیل افتادن یا غلتش اشیاء، اشیایی که کف کفش را سوراخ می‌کنند.

زمانی که استفاده از کفش‌های محافظ از بدن محافظت می‌کند، از کفش‌های محافظ استفاده کند. کارمند آسیب دیده از یک خطر الکتریکی…”

علاوه بر اجباری بودن قیمت کفش ایمنی در شیراز از تولید به مصرف برای بسیاری از صنایع، OSHA همچنین ملزم به رعایت استانداردهای اجماع مانند روش تست استاندارد ASTM برای محافظت از پا است.

هنگامی که کارمندان شما کفش های کاری مطابق با ASTM می پوشند، تضمین می شود که کفش های باکیفیتی داشته باشند که به آنها امکان می دهد با خیال راحت و با اطمینان وظایف روزانه خود را انجام دهند.

  • منابع:
    1. 4Facts Employers Should Know About Safety Footwear
  • تبلیغات: 
  1. آیا می دانستید که زالو ها هیچ وقت نمی میرند
  2. توت فرنگی های پیوند شده با مزه های بلوبری !
  3. کشف نوعی توت که سرطان خون را درمان می کند !
  4. گاوی که با خوردن توت فرنگی دو قلو زایید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.