با استفاده از لوله پلی اتیلن 100 در اصفهان کفپوش های زیبا ساخته می شود

محصولات ساخته شده از پلیمرها بر خلاف فلز انعطاف پذیرتر، الاستیک تر هستند و تحت تغییر شکل متوسط ​​فرو نمی ریزند.

ترکیب مزایای لوله پلی اتیلن 100 نسبت به فلز و همچنین هزینه خرید، تحویل و نصب این نوع لوله پلی اتیلن استفاده از آنها را برای ساخت شبکه های مهندسی نسبت به محصولات ساخته شده از مواد دیگر از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر می کند.

لازم به ذکر است که در بسیاری از کشورها استفاده از لوله های پلیمری برای تامین آب آشامیدنی به عنوان یک الزام قانونی ایجاد شده است.

محصولات پلی اتیلن در برابر اشعه ماوراء بنفش ناپایدار هستند، که سازنده را مجبور می کند تا افزودنی های ویژه ای را در ترکیب خود وارد کند که این مضرات را جبران می کند (به عنوان مثال، 2٪ دوده، که به دلیل آن رنگ لوله سیاه است).

هنگام گذاشتن این نوع لوله پلی اتیلن در مکان هایی که در معرض نور مستقیم خورشید هستند باید دقت شود.

لوله

نفوذپذیری اکسیژن بالایی دارند. بنابراین برخی از انواع لوله های پلاستیکی را نمی توان در سیستم گرمایش استفاده کرد.

از این گذشته اکسیژن با ورود به آب با آهن حل شده در آن تماس پیدا می کند و زنگ می زند. این می تواند به سرعت تجهیزات گرمایش آب و رادیاتورها را غیرفعال کند. با افزایش دمای مایع، فشار کاری مجاز سازه کاهش می یابد.

لوله های پلی اتیلن کجا استفاده می شود؟ اغلب از این لوله های پلی اتیلن برای نصب سیستم های تامین آب تحت فشار و بدون فشار برای آب آشامیدنی و صنعتی، برای فاضلاب، برای سازماندهی آبیاری قطعات خانگی استفاده می شود.

آنها برای هر دو در فضای باز و پنهان، از جمله زیرزمینی، تخمگذار استفاده می شود. از این میان، می توان عایق آب شبکه های گرمایشی را ساخت.

اغلب آنها برای محافظت از کابل های الکتریکی در تخمگذار پنهان استفاده می شوند. برای ساخت خطوط لوله پلی اتیلن گاز می توان از انواع خاصی استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.