با شوید خشک در بازار با بیماری قند خداحافظی کنید

راه های مختلفی برای خشک کردن شوید خشک در بازار برای زمستان در خانه وجود دارد. یکی از آنها در بسته های کامل آویزان است.

گزینه های دیگر: در فر برقی. شوید را خوب بشویید، سبزی ها را از ساقه جدا کنید، رطوبت باقیمانده را با دستمال کاغذی بردارید.

ورق پخت را با کاغذ پخت بپوشانید، شاخه های شوید را بچینید و به مدت 2 ساعت در فر با درب باز با دمای 40 درجه قرار دهید. هر نیم ساعت یا یک ساعت ورقه پخت را بردارید و سبزی ها را هم بزنید.

در خشک کن مخصوص. شوید تمیز را در ظرف خشک کن بریزید. در دمای 50 درجه خشک کنید. در خارج از منزل … ساقه های شوید را با سبزی بشویید، برش دهید، با دستمال کاغذی خشک کنید تا آب باقیمانده گرفته شود.

کف ظرف تمیز و خشک را با پارچه یا گازی که در چند لایه تا شده بپوشانید، شوید خرد شده را بریزید و به طور مساوی روی سطح پخش کنید. روی سبزی ها را با گاز بپوشانید تا از نشستن گرد و غبار و آسیب حشرات جلوگیری شود.

شوید

به مدت 5-7 روز در مکانی گرم و دارای تهویه مناسب قرار دهید. راه دیگری برای خشک کردن شوید وجود دارد. این کار نیاز به اجاق مایکروویو دارد. کف یک بشقاب شیشه ای خشک را با دستمال کاغذی بپوشانید، با شوید تمیز تزئین کنید و با دستمال کاغذی بپوشانید.

حداکثر توان را به مدت 2 دقیقه روشن کنید. چگونه آن را نگه داریم شوید خشک را به مدت 2 سال در ظرف شیشه ای تمیز زیر درب نگهداری می کنند. اجتناب از نور مستقیم خورشید بسیار مهم است.

بانک ها در یک مکان خشک و تاریک یا در یخچال قرار می گیرند. برنامه های آشپزی شوید خشک دارای عطر و طعم تند و طراوت کننده است.

از آن به عنوان یک چاشنی مستقل یا در مخلوط ادویه ها برای افزودن طعم به غذاهای سرد و گرم استفاده می شود: گوشت، سیب زمینی، قارچ، سبزیجات، کاسرول، سوپ. شوید به عنوان جزء سس استفاده می شود.

با سس مایونز، خامه ترش، روغن زیتون، سیر، جعفری خوب می شود.

شوید خشک را به مدت 2 سال در ظرف شیشه ای تمیز زیر درب نگهداری می کنند. اجتناب از نور مستقیم خورشید بسیار مهم است. بانک ها در یک مکان خشک و تاریک یا در یخچال قرار می گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.