با کفش کوهنوردی merrell vibram پرواز روی ابرها را تجربه کنید

همانطور که می دانید کفش کوهنوردی merrell vibram متوسط طوری طراحی شده‌اند که انگشتان پا را بیشتر از یک کفش خنثی فر می‌دهند.

پیچاندن انگشتان پا، پای شما را مجبور می کند تا در موقعیتی قدرتمند قرار گیرد، جایی که وزن و قدرت شما روی انگشتان پا هدایت می شود.

این به شما دقت بیشتری در لبه ها و سبک های شیب دار صعود می دهد بدون اینکه مزایای یک کفش خنثی را از بین ببرید.

مزایا: تعادل خوبی بین عملکرد و راحتی فراهم می‌کند، می‌تواند در انواع سبک‌های کوهنوردی خوب عمل کند و بهترین‌ها را از هر دو «افراطی» ارائه می‌کند.

معایب: برای هیچ جنبه ای تخصصی نیست بنابراین در اکثر سبک های کوهنوردی «متوسط» هستند.

کفش‌های کوهنوردی تهاجمی: کفش‌های کوهنوردی تهاجمی حول یک انتهای خمیده ساخته شده‌اند که نمایه‌ای طبیعی به سمت پایین ایجاد می‌کند.

این شکل پای شما را به قوی ترین موقعیت ممکن پای ممکن می رساند و تمام قدرت روی انگشتان پا متمرکز می شود. کفش‌های روبه‌رو در بالا رفتن از سطح بالا برتری دارند، جایی که از پاهای خود برای قلاب کردن و کشیدن جیب‌ها استفاده می‌کنید.

مزایا: درخشان برای آویزان کردن و کشیدن با پاهای شما، جعبه انگشتی دقیق لیزری را ایجاد می کند.

کفش

معایب: ممکن است برای جلسات طولانی کوهنوردی ناراحت کننده باشد، نزول باعث می شود لکه گیری و سنگ نوردی دشوار شود.

حجم هر جسم به فضای سه بعدی آن اشاره دارد. وقتی صحبت از کفش کوهنوردی به میان می‌آید، اکنون اکثر مدل‌ها در انواع کفش‌های کوهنوردی دو جلدی، حجم بالا و کفش‌های کوهنوردی کم حجم عرضه می‌شوند.

برخی از تولیدکنندگان حجم های مختلف کفش را بر اساس جنسیت دسته بندی می کنند، زیرا زنان نسبت به مردان حجم پا کمتری دارند.

برای ایجاد تنوع کفش با حجم کم، تولیدکنندگان اغلب مقدار مواد رویه را کاهش می‌دهند (که باعث کاهش سطح کفش می‌شود) پاشنه را برای تناسب باریک‌تر طراحی می‌کنند و همچنین یک جعبه پنجه باریک‌تر ایجاد می‌کنند.

هر پا متفاوت است بنابراین از امتحان کردن برخی از تغییرات حجم بالا و کم نترسید تا بفهمید کدام یک به شکل پای شما مناسب است.

مطمئناً برای کوهنوردان حرفه ای غیرمعمول نیست که از کفش های جنس مخالف استفاده کنند در صورتی که برای پاهایشان مناسب تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.