تولید زغال کبابی خودسوز در ایران ممنوع شد

در حقیقت زغال کبابی خودسوز یک ابزار پخت و پز فوق العاده است که به شما امکان می دهد غذا را سریعتر از روش های سنتی آماده کنید.

سالم ترین غذاها مانند سبزیجات و میوه ها در زغال چوب پخته می شوند! طعم بسیار قوی دارد که غذاهای شما را منحصر به فرد و خوش طعم می کند.

همه انواع گوشت ها را می توان با استفاده از زغال کبابی و همچنین سبزیجات عجیب و غریب مانند جوجه تیغی و ماهی مرکب تهیه کرد.

اما مهم‌ترین مزیت استفاده از این محصول شگفت‌انگیز توانایی آن در زیباتر کردن غذای شما با افزودن بافت گره‌دار یا طعم دودی است.

همانطور که همه شما از آن اطلاع دارید زغال سنگ فورا گرم می شود و به دمای شدید می رسد. همچنین به طور یکنواخت گرم می شود و گرما را به سرعت ساطع می کند.

زغال

به جای اینکه یک ساعت صبر کنید تا غذا پخته شود، این محصول به شما امکان می دهد آن را در پانزده دقیقه بپزید. این بدان معناست که برای مدت زمان کمتری یک گریل داغ خواهید داشت.

آشپزی همه کاره: روش های زیادی برای پخت با زغال وجود دارد. می توانید با آن کباب کنید، بپزید، کباب کنید، دود کنید یا بجوشانید. این روش پخت و پز همه کاره به شما امکان می دهد بدون نیاز به زمان و تلاش زیاد غذاهای خود را آماده کنید.

به عنوان مثال: کباب کردن روشی برای پختن روی یک رنده صاف روی ذغال داغ یا شعله گاز است که برای غذاهایی مانند استیک و همبرگر استفاده می شود که می تواند روی رنده فلزی قرار گیرد.

طعم باور نکردنی: زغال چوب طعم‌های رادیکالی ایجاد می‌کند که تصور آن‌ها بدون چشیدن دست اول دشوار است. می تواند طعم دودی بی نظیری را روی گوشت ایجاد کند و بافت آن را تغییر دهد و آن را آبدارتر کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.