تولید فوم سقفی بندرعباس به دلیل قیمت بالا متوقف شد

پانل های فوم سقفی بندرعباس انواع و اندازه های مختلفی دارند. شما باید نوع پانل مورد نظر خود را انتخاب کنید، میزان و سطح توانایی جذب آن و موقعیت پانل های فوم سقف را متناسب با کاربری اتاق انتخاب کنید.

پانل های فوم سقفی بندرعباس دارای ضخامت های زیادی هستند. ضخامت پانل های فوم سقف تعیین می کند که فوم تا چه حد پایین جذب می شود.

برای انتخاب فوم سقفی بندرعباس مناسب برای مطابقت با نیازهای صوتی اتاق، باید بدانید که با چه فرکانس و دامنه فشار صوتی روبرو هستید.

بسیاری از افراد برای مقابله با میزان انرژی که می خواهند جذب کنند، پانل بسیار نازک را انتخاب می کنند. ابتدا باید مشکلی که در اتاق دارید را اندازه گیری کنید و سپس میزان و سطح جذب صحیح را برای مقابله با موضوع فرکانس و دامنه سطح اتاق تعیین کنید.

فوم سلول باز: پانل های فوم سقفی بندرعباس از فوم سلول باز ساخته می شوند. فوم سلول باز با فوم سلول بسته متفاوت است.

فوم

فوم سقفی بندرعباس برای پشتیبانی از جذب انرژی صوتی اضافی برای فرکانس های متوسط و بالا در اتاق شما طراحی شده است.

فوم سلول بسته برای پشتیبانی از قسمت عقب شما طراحی شده است. فوم های سلول بسته در کوسن های صندلی و بالش های کاناپه استفاده می شود.

آنها برای پشتیبانی از فرآیندهای جذب صدا طراحی نشده اند.فوم سقفی بندرعباس سلول باز تنها با یک هدف طراحی می شوند. آنها سعی می کنند تا آنجا که ممکن است انرژی را در هر فوت مربع صدا جذب کنند.

ما به این فوم ها فوم سقفی بندرعباس می گوییم. اینها فوم هایی هستند که باعث می شوند اتاق شما خیلی مرده به نظر برسد. همه ما شنیده ایم که اتاق هایی با این نوع فوم پوشانده شده اند.

صدا و موسیقی بی جان و مرده به نظر می رسد. این نتیجه جذب بیش از حد با استفاده از فوم های “نویز” است. موسیقی و صدا با نویز متفاوت است. شما باید از فناوری جذب صدا استفاده کنید که یک فناوری حرفه ای طراحی شده استودیویی با نرخ و سطوح مناسب برای جذب موسیقی و صدا است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.