جک دیسک کشاورزی موجب قطع شدن دست مردی شد

نگهداری صحیح جک دیسک کشاورزی برای حفظ عملکرد صحیح آنها حیاتی است. تنها راه برای جلوگیری از خراب شدن زودهنگام آب بندی جک دیسک های هیدرولیک این است که در معرض عناصر قرار نگیرند.

می توان از روکش ها روی جک دیسک های هیدرولیک استفاده کرد تا از تجمع گرد و غبار و زباله جلوگیری کند. با توجه به جک های هیدرولیک، پیستون های رم باید همیشه در موقعیت “کشیده” ذخیره شوند.

بسیاری از مایعات مختلف را می توان در جک دیسک های هیدرولیک استفاده کرد، اما توصیه می شود هرگز از روغن ترمز در جک های هیدرولیک استفاده نشود زیرا می تواند آب بندی ها را از بین ببرد.

مصرف کنندگان می توانند جک دیسک های هیدرولیکی را خریداری کنند که قادر به بلند کردن اجسام با وزن چند پوند تا چند هزار پوند هستند.

با توجه به جک دیسک های هیدرولیک، چهار نوع منبع تغذیه برای جک های هیدرولیک شامل هوای فشرده، برق، بنزین و برق دستی است. پمپ های هیدرولیک دستی ارزان ترین اما کندترین انواع پمپ های هیدرولیک موجود در بازار هستند.

جک

جک دیسک وسیله ای است که به منظور ضرب نیروی کوچک به منظور اعمال نیروی بزرگ بر یک جسم است. در اصل، عملکرد آن مشابه یک مزیت مکانیکی مانند قرقره است.

جک دیسک ها باید منبعی از نیروی خارجی داشته باشند که به جک اجازه اعمال نیرو بدهد. در مورد جک هیدرولیک، منبع تغذیه از پمپ می آید. پمپ معمولاً به صورت مکانیکی نیرو می گیرد، بنابراین یک جک هیدرولیک نسبت به جک های دیگر بسیار قدرتمند است.

جک دیسک هیدرولیک با توجه به مفید بودن دستگاهی فوق العاده ساده است. این شامل یک سیلندر است که می تواند مایع هیدرولیک را در خود نگه دارد و یک سیستم پمپاژ برای حرکت سیال.

به طور کلی روغن به عنوان سیال هیدرولیک استفاده می شود، زیرا نیاز به روانکاری اجزای جک دیسک را برطرف می کند. سیستم پمپاژ به طور کلی شامل نوعی پمپ است که با نیروی دستی یا به احتمال زیاد دارای نیروی مکانیکی است که برای اعمال فشار به سیال عمل می کند.

سیستم پمپاژ، سیال هیدرولیک را از طریق یک شیر یک طرفه عبور می دهد که اجازه می دهد سیال به داخل سیلندر جک دیسک عبور کند، اما اجازه نمی دهد سیال به عقب برود. بدیهی است که جک دیسک دارای نوعی پایه و صفحه ای است که با فعال شدن جک توسط سیلندر حرکت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.