درب چوبی ارزانی که با گذشتن از آن وارد دنیای دیگری می شوید

درب چوبی قدیمی را به جای دور انداختن دوباره استفاده کنید! ما راه هایی برای بالا بردن چرخه و آوردن سبک جدید و عالی به خانه شما داریم.

نکاتی که هنگام استفاده مجدد از درهای قدیمی باید به آنها توجه کنید. رنگ سربی بیشتر در تزئینات و درها استفاده می شد. هر چه درب بزرگتر باشد، احتمال اینکه حداقل یکی از لایه های رنگ آن دارای سرب و سرب باشد.

درها اغلب از تراکم متوسط و قیمت چوب کیلویی سخت مانند صنوبر داگلاس و بلوط ساخته می شوند. بست ها می توانند بشکنند و خم شوند. و می توانند چوب را بشکنند. زمانی که از درهای قدیمی استفاده مجدد می کنید، حفره ها و سینک های پیش از حفاری پایلوت همیشه یک شرط هوشمندانه است.

بله، استفاده از باغ مگر اینکه در بیابان زندگی کنید، قیمت درب چوبی ارزان به سرعت بخشی از آن منظره خواهند شد، مگر اینکه جزئیاتی برای جلوگیری از عوامل ایجاد شود.

برای بچه های کوچک خطرناک تر است. رنگ لکه دار به نظر “وینتیج” می رسد اما ممکن است سمی نیز باشد. فقط گفتن: برای ایمنی بیشتر از کیت تست استفاده کنید.

حتی در آن زمان ساعت در حال تیک تاک است. باران، برف، نوسانات دما…انتظار داشته باشید که پالت چوبی دست دوم درب قدیمی ترک بخورند، اتصالات از هم جدا شوند و عکس الهام‌بخش فقط چند فصل دوام بیاورد، قبل از اینکه درب در هر کجا که باشد شروع به پوسیدگی کند.

 • منابع:
  1. Reuse old doors for new home decor style
 • تبلیغات:
  1. معرفی چند ایده خلاقانه برای تبلیغات!
  2. چرا قیمت سرامیک رو به افزایش است؟
  3. با این روش ها یک فرد شاد در جامعه باشید
  4. راه هایی که شما را به ثروت نزدیکتر می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.