دیدگاه عجیب فرهنگ های رومی در مورد گنجشک ها

هویت رهگذر در کاتولوس 2 و 3 برای صدها سال موضوع بحث و مناقشه بوده است. مبل استیل ملایر سر دارسی ونتورث تامپسون، مرجع بزرگ پرندگان در دنیای باستان، آن را به بهترین وجه با تفکرات خود خلاصه می کند.

«هر چه باشد. من در ذهن خودم کاملاً مطمئن هستم که گنجشک لزبیا ممکن است این بوده باشد که این Passer domesticus، سخت‌ناپذیرترین و دوست‌داشتنی‌ترین پرنده‌های قفسی نبود.

دیگران استدلال می کنند که رهگذر باید به پرنده ای مانند گاو نر (Pyrrhula pyrrhula) اشاره کند. برای آزمودن اعتبار این استدلال‌ها، این مقاله به بررسی چهار مؤلفه کلیدی شعرهای گذرنده و بحث‌های گذرنده می‌پردازد.

 

اولاً، دیدگاه فرهنگی رومی ها را در مورد گنجشک ها و اینکه آیا آنها پرندگان را حیوان خانگی، آفت یا چیز دیگری می دانستند مشخص می کند.

 

ثانیاً، روند رومی در نگهداری پرندگان را تجزیه و تحلیل می کند متن تشکر از همسر و به دنبال نمونه های دیگری از رهگذران حیوانات خانگی در هنر و ادبیات می گردد.

ثالثاً، رفتار واقعی پرنده را در نظر می گیرد تا آشکار کند که آیا گنجشک می تواند همانطور که کاتولوس توصیف می کند عمل کند.

در نهایت، معانی بالقوه مختلف کلمه گذر را تجزیه و تحلیل می کند لباس چرم بچه گانه تا مشخص کند کدام پرندگان زیر چتر توصیفی آن افتاده اند.

به این ترتیب می‌توان قضاوت کرد که آیا رهگذر واقعاً یک گنجشک بوده است و در عین حال جایگاه گنجشک‌ها را در تفکر رومی و فرهنگ نگهداری از حیوانات خانگی نیز مشخص می‌کنیم.

  • منابع:
    1. Lesbia’s Controversial Bird: Testing the Cases for and against Passer as Sparrow 
  • تبلیغات:
  1. تازه ترین روشهای برتر کنترل مدیریت مالی در زندگی روزمره خود!
  2. از آنجایی که شکر تصفیه شده برای سلامتی مضر است
  3. عجیب ترین سازه هایی که با آجر نسوز ساخته شدند
  4. زیتون : درخت همیشه سبز پهن برگ نیمه گرمسیری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.