شیلنگ پیسوار پکیج خاصی که از پوست حیوانات تولید می شود

در حقیقت شیلنگ پیسوار پکیج انعطاف پذیر با طراحی معمولی استحکام و مقاومت کافی در برابر رسانه های تهاجمی ندارند و در چنین شرایطی قابل استفاده نیستند. برای این منظور یک شلنگ فشار قوی مورد نیاز است.

از آنجایی که شلنگ پیسوار برای کار در شرایط سخت طراحی شده است نیازهای بیشتری بر طراحی آن تحمیل می شود. مقاومت در برابر روغن ها، بارهای کششی و آسیب های مکانیکی به دلیل ساختار چندلایه چنین خطوط لوله ای حاصل می شود.

شلنگ لاستیکی داخلی: کانال مرکزی از لاستیک مصنوعی مقاوم در برابر روغن ساخته شده است. برای افزایش طول عمر، سطح کار داخلی را می توان با لایه ای از لاستیک نیتریل تقویت کرد.

قاب تقویت کننده: از فولاد گالوانیزه یا سیم فولادی با روکش برنج ساخته شده است. فشار کاری نامی مجرای انعطاف پذیر به تعداد لایه های تقویت کننده و نحوه اعمال آنها بستگی دارد. شیلنگ هایی با قاب بافته و زخمی تولید می شود.

عنصر تقویت کننده گروه اول به شکل یک مش (1ST؛ 1SN) یا دوتایی (2ST؛ 2SN) ساخته شده است. لایه های تقویت کننده توسط لایه ای از لاستیک مقاوم در برابر روغن جدا می شوند.

شیلنگ

تقویت نوع دوم به شکل یک نوار مارپیچ که در جهت متقاطع اعمال می شود ساخته می شود. تعداد لایه های تقویت کننده چهار (در گریدهای 4SH؛ 4SP؛ R12) یا شش لایه در شیلنگ R13 و R15 است.

پوسته بیرونی: لایه بیرونی شیلنگ ها بر روی لایه های تقویت کننده قرار گرفته و از لاستیک مصنوعی ساخته شده است که هم در برابر شرایط جوی و هم در برابر سیالات کاری مورد استفاده در واحدها مقاوم است.

قطر و ضخامت محفظه بیرونی توسط EN 853 یا DIN 20 022 (قطعات 3؛ 4)، EN 856 یا DIN 23 تنظیم می شود. SAE 100 (R12؛ R13؛ R15)، GOST 6286-73.

اتصال به سیستم های هیدرولیک: شیلنگ های فشار قوی مجهز به اتصالات ویژه ای هستند که برای اتصال خطوط لوله به یکدیگر یا اتصال مکانیزم ها به سیستم های هیدرولیک استفاده می شود.

اتصالات شیلنگ‌های فشار قوی بسته به هدف خط لوله انعطاف‌پذیر انتخاب می‌شوند و می‌توانند مستقیم یا زاویه‌دار، با یک نوک پستان کروی و یک مهره اتصال یا به شکل اتصال با یک رزوه خارجی باشند.

علاوه بر این شلنگ فشار قوی را می توان با اتصالات ساخته شده مطابق با استانداردهای اروپایی یا با رزوه های متریک مطابق با GOST 42705-81 مجهز کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.