با لامپ کم مصرف مهتابی رنگ پوستتان روشن می شود

لامپ های رشته ای و ناکارآمد هالوژن به تدریج از بازار خارج می شوند و لامپ کم مصرف مهتابی صرفه جویی در مصرف انرژی در حال افزایش هستند. این نسل جدید لامپ‌ها روشن‌تر می‌درخشند، دوام بیشتری دارند و میزان انرژی مورد نیاز برای تامین انرژی آنها را کاهش می‌دهند.

آنها یک راه حل روزانه کارآمد هستند، قبض برق شما را کاهش می دهند و به شما کمک می کنند تا از یک کالای معمولی خانه بهره بیشتری ببرید.

لامپ های کم مصرف (یا لامپ های کم مصرف) تا 12 برابر لامپ های سنتی دوام می آورند و از الکتریسیته کمتری استفاده می کنند تا همان مقدار نور لامپ های سنتی را ساطع کنند.

آنها یک گزینه کارآمد انرژی هستند و به شما کمک می کنند تا ردپای کربن خانه خود را کاهش دهید. رایج ترین لامپ های کم مصرف عبارتند از دیود ساطع کننده نور (LED)، لامپ فلورسنت فشرده (CFL) و رشته ای هالوژن.

لامپ

برای مدت طولانی، بزرگترین نقطه ضعف لامپ های کم مصرف، نوع نوری بود که تولید می کردند. لامپ های سرد، خشن و فوق العاده روشن و صرفه جویی در مصرف انرژی فقط در ال ای دی های استریل وجود داشتند که گرما را از اتاق خارج می کردند.

 با این حال، از زمانی که LED ها برای اولین بار وارد بازار شدند، همه چیز به طور قابل توجهی تغییر کرده است و اکنون مجموعه عظیمی از لامپ های گرم و نرم سفید برای انتخاب وجود دارد.

انرژی ای که ما هر روز استفاده می کنیم اشکال مختلفی دارد که یکی از آنها نور است. چراغ ها کشش بزرگی برای انرژی هستند و راه های ساده و موثری برای محافظه کاری با قدرتی که کسب و کار شما استفاده می کند وجود دارد.

جابجایی به لامپ های LED نه تنها به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک می کند، بلکه عمر طولانی تری نسبت به لامپ های رشته ای دارند. ممکن است به دلیل هزینه این چراغ ها دچار تردید شوید، اما در حقیقت، هزینه سالانه انرژی نوری که می توان صرفه جویی کرد اغلب ارزش آن را دارد.

در دنیای روشنایی، لامپ های LED به زودی تسلط خواهند یافت. هنگام خرید وسایل روشنایی، مصرف کنندگان به زودی شروع به انتخاب لامپ های LED از همان ابتدا به جای لامپ های رشته ای خواهند کرد.

لامپ‌های LED گاهی اوقات می‌توانند بیش از سایر مدل‌های لامپ هزینه اولیه را از جیب خود بگیرند. با این حال، پولی که برای کاهش انرژی مصرفی صرفه‌جویی می‌کنید، ارزش تفاوت کوچکی در قیمت را دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.