لوله پلیکا فشار قوی 110 که در آن 500 گرم طلا پیدا شد

احتمالاً با لوله پلیکا فشار قوی 110 آشنا هستید. این لوله پلاستیکی سفید است که معمولا برای لوله کشی و زهکشی استفاده می شود.

پی وی سی مخفف پلی وینیل کلراید است و جایگزینی رایج برای لوله های فلزی شده است.

استحکام، دوام، نصب آسان و هزینه کم پی وی سی آن را به یکی از پرمصرف ترین پلاستیک ها در جهان تبدیل کرده است.

پی وی سی یک ماده ترموپلاستیک است که به اشکال مختلف برای ایجاد لوله ها، اتصالات، شیرها و سایر لوازم انتقال مایعات قالب گیری می شود.

پلی وینیل کلراید پلاستیکی نشده (PVC-U) پرمصرف ترین پلاستیکی است که برای نصب لوله استفاده می شود. سفت، همه کاره است و برای نصب در بالا یا زیر زمین مناسب است.

دارای مقاومت شیمیایی عالی است که هنگامی که با صافی سوراخ ترکیب می شود، رسوب را از بین می برد و ویژگی های جریان خوبی می دهد. بی بو و بی مزه است و برای انتقال آب آشامیدنی و بسیاری از مواد غذایی یا لبنیات مناسب است.

لوله پلیکا

PVC-U برای استفاده در دماهای 0ºC تا 60ºC در طیف وسیعی از فشارهای عملیاتی، بسته به سیستم انتخابی، مناسب است. با استفاده از اتصالات جوش داده شده با حلال سرد که نیازی به ابزار خاصی ندارد، سبک وزن و نصب آسان است.

آیا لوله پی وی سی برای آکواریوم دریایی من ایمن است؟ لوله پی وی سی تایید شده WRAS برای آکواریوم ها ایده آل است زیرا چیزی در آب نمی ریزد. در هنگام ساخت سیستم لوله باید مراقب بود و حداقل 24 ساعت زمان برای سخت شدن مناسب سیمان داشت.

یک سیستم لوله جدید همیشه باید ابتدا با آب غیر آکواریومی شسته شود تا هرگونه باقیمانده از فرآیند پخت سیمان حذف شود.

چگونه می توانم تصمیم بگیرم از چه اندازه لوله استفاده کنم؟ تصمیم گیری در مورد اندازه ای که برای سیستم لوله خود استفاده کنید می تواند مشکل باشد. اندازه لوله را خیلی کوچک بگیرید و یا به دبی مورد نیاز دست نخواهید یافت یا باید از پمپاژ انرژی بیشتری استفاده کنید.

اندازه را خیلی بزرگ کنید و به دلیل جریان بسیار کم و همچنین هزینه بیشتر برای سیستم لوله پی وی سی خود، خطر نشستن مواد جامد در خط لوله را به خاطر جریان بسیار کم مواجه خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.