مبلمان نظری همدان که هرگز نمی شکند!

هنگام انتخاب مبلمان نظری همدان برای فضای خود، بدیهی است که گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد کارشناسان توصیه می کنند قبل از تمرکز بر روی یک سبک خاص، ابتدا محدودیت های کلی را در نظر بگیرید.

طراح تارا میلر توضیح می دهد: اندازه اولین و بزرگترین عامل محدود کننده است وقتی اندازه مناسب فضای خود را پیدا کردید، سپس به سبک اتاق خود نگاه کنید.

هنگام بررسی اندازه، باید مقیاس را نیز در نظر داشته باشید.میلر خاطرنشان می‌کند: «مقیاس مهم‌ترین نکته است، زیرا می‌خواهید مبلمان جدیدتان احساس خوبی در خانه داشته باشد و بزرگ یا کوچک نباشد.

اگر با یک طراح کار نمی کنید که برای شما طرح مبلمان می کشد، می توانید به راحتی نوار نقاش آبی و یک متر نواری بردارید و اندازه های مختلف مبلمان را روی زمین خود بچسبانید.

مبل

هنگامی که این عوامل را در نظر گرفتید، سپس می توانید انواع مختلف کاناپه های موجود در بازار را در نظر بگیرید و تعیین کنید که کدام یک برای نیازها، سبک زندگی و ترجیحات مواد شما مناسب است.

کتی پرپل چری، طراح، می‌گوید: همچنین باید به این فکر کرد که آنها در «طیف مبل» کجا قرار می‌گیرند در یک انتها یک مبل سفت و در انتهای دیگر یک مبل پایین قرار دارد.

این طیف همچنین به شکل ظاهری مبل در زمانی که از آن استفاده نمی شود ترجمه می شود یک مبل سفت یا تنگ به ظاهر تمیز خود بازمی گردد در از طرف دیگر، یک مبل رومیزی بیشتر شبیه یک تخت درهم به نظر می‌رسد.

هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد این موضوع به سادگی شخصیت محور است که چه کسی با چه چیزی مشکلی ندارد.

انتخاب مواد بر اساس سبک زندگی خانواده شما نیز از اهمیت بالایی برخوردار است گیلاس بنفش می افزاید: به عنوان مثال، اگر مشتری بچه و یا حیوانات خانگی داشته باشد، ما از یک روکش قابل شستشو یا یک پارچه کریپتون یا محافظ برای دوام بهتر استفاده می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.