مزایای در و پنجره های یو پی وی سی

مزایای در و پنجره های یو پی وی سی

مزایای پنجره UPVC به شرح زیر است: – کاهش آلودگی صوتی به دلیل عایق صوتی بودن درب و پنجره – جلوگیری از ورود گرد و غبار وآلودگی هوا و دود به دلیل استفاده از لاستیک‌های درزبندی با طراحی خاص – مقاومت در برابر نفوذ آب باران به دلیل استفاده از لاستیک‌های درزبند و تعبیه شیارها و دریچه‌های تخلیه آب باران – عدم تغییر رنگ و حالت در برابر تابش نور خورشید در مواد تشکیل‌دهنده با کیفیت بالا – جلوگیری از اتلاف انرژی حرارتی ساختمان – مقاومت در برابر زنگ زدگی، خوردگی و رطوبت هوا – عدم اشتعال در هنگام آتش‌سوزی – دارای قابلیت بازیافت – تنوع در رنگ آن محدود است – نظافت راحت و آسان – نصب آسان – مقاوم در برابر عوامل خوردگی: اسیدها، بازها و مواد شیمیایی – تنوع در طرح و تطابق با هر نوع معماری

عدم نياز به رنگ آميزي و ثبات رنگ: پروفیل های upvc سفيد هستند و در صورت بالا بودن كيفيت مواد اوليه از ثبات رنگي بالايي برخوردار هستند، زنگ نمي زنند و جلاي آن ها تغيير نمي كند.

تنوع بسیار بالا در بازشو ها: يراق آلات پنجره هاي upvc حالت هاي بسياري براي باز شدن پنجره ها را فراهم مي آورند. مانند پنجره هاي بازشو از كنار و بالا و انواع كشويي و ….

تعويض آسان با پنجره هاي قديمي: پنجره هاي قديمي را مي توان بدون عمليات بنايي و يا به هم ريختن نما، به سادگي با پنجره هاي upvc تعويض كرد.

پروفیلهای پنجره UPVC مسلح به رین فورس منت (مقطع فلزی ) گالوانیزه می باشند.
که موجب استحکام بخشیدن به پنجره ها در مقابل تغییرحالت و سبب ثبات یراق آلات نبز می باشد.
پنجره ها UPVC با توجه به وجود قفل کننده های متعدد که در اطراف باز شو قراردارد ،

علاوه بر عایق سازی مناسب و جذب شدن دو قسمت ثابت و بازشو پنجره ، موجب افزایش ایمنی نیز می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.