مستربچ فلور موجب مسمومیت پسربچه ای شد

مستربچ ها می توانند بسیار متمرکز باشند (در مقایسه با ترکیب هدف)، با “نسبت های افت پایین” بالا. به عنوان مثال، یک کیسه 25 کیلوگرمی را می توان برای یک تن پلیمر طبیعی استفاده کرد.

ماهیت نسبتاً رقیق مستربچ فلور در مقایسه با افزودنی های خام باعث می شود دقت بالاتری در دوز کردن مقادیر کمی از اجزای گران قیمت وجود داشته باشد.

ماهیت فشرده دانه های مستربچ های جامد، مشکلات گرد و غبار را از بین می برد، در غیر این صورت برای افزودنی های جامد ریز دانه ذاتی است.

مستربچ های جامد نیز بدون حلال هستند، بنابراین عمر مفید بیشتری دارند زیرا حلال با گذشت زمان تبخیر نمی شود. مستربچ معمولاً حاوی 40 تا 65 درصد افزودنی است، اما دامنه آن در موارد شدید به 15 تا 80 درصد می‌رسد.

ماده حامل مستربچ می تواند بر اساس موم (حامل جهانی) یا بر روی یک پلیمر خاص، یکسان یا سازگار با پلیمر طبیعی مورد استفاده (پلیمر خاص) باشد.

به عنوان مثال. EVA یا LDPE را می توان به عنوان حامل برای پلی اولفین ها و نایلون ها، پلی استایرن را می توان برای ABS، SAN و گاهی اوقات پلی کربنات ها استفاده کرد.

مستربچ

هنگامی که یک حامل متفاوت از پلاستیک پایه استفاده می شود، ماده حامل ممکن است خواص پلاستیک حاصل را تغییر دهد. در جایی که این می تواند مهم باشد رزین حامل باید مشخص شود.

نسبت معمول مستربچ به رزین پایه 1 تا 5 درصد است. چندین مستربچ (رنگ و مواد افزودنی مختلف) را می توان با هم استفاده کرد. حامل همچنین می تواند به عنوان یک نرم کننده (معمول برای مستربچ های مایع) یا یک کمک پردازش نیز دو برابر شود.

ماشین ها معمولاً با گرانول های از پیش مخلوط شده پلیمر میزبان و مستربچ تغذیه می شوند. سپس اختلاط نهایی در قسمت پیچ و اکستروژن دستگاه انجام می شود.

این گاهی اوقات مستعد عوارض جانبی است، به عنوان مثال. جداسازی مستربچ و مواد پایه در قیف دستگاه است.

مستربچ را می توان مستقیماً به پیچ دستگاه اضافه کرد، به عنوان یک جامد با جریان آزاد یا در مورد مستربچ مایع به عنوان مثال. یک پمپ پریستالتیک چنین استفاده‌ای از مستربچ‌های مایع، امکان دوز بسیار دقیق و تغییر سریع رنگ را بین کارکرد دستگاه فراهم می‌کند.

مستربچ ها را می توان در اکثر فرآیندها استفاده کرد، به جز قالب گیری چرخشی و پلاستیزول و سایر سیستم های رزین مایع.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.