هنگام انتخاب درب و پنجره UPVC چه نکاتی را باید در نظر داشت

داشتن درها و پنجره های مناسب به خصوص درب ضد سرقت به سبک ساخت و ساز کمک می کند و خانه شما را به طور قابل ملاحظه ای ایمن تر و شاداب تر می کند. از آنجایی که پنجره‌ها و درها در برابر باران‌های طاقت‌فرسا، نسیم محکم و دمای بیش از حد مقاومت می‌کنند، در طول سال‌ها نیاز به تعویض یا تعمیر دارند. از این رو، برای جلوگیری از تعمیرات مکرر، بهترین گزینه سرمایه گذاری در درب و پنجره یو پی وی سی است.

این درها و چیدمان های عالی در این عصر پیشرفته هستند. آنها سبک وزن و در عین حال پایدار هستند و در برابر نوارها، شکاف ها، تغییرات دما و آب و هوای وحشیانه غیرقابل نفوذ هستند. هنگام انتخاب بهترین درب و پنجره یو پی وی سی، چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

ماندگاری درب و پنجره یو پی وی سی چقدر است؟درب

کیفیت
قبل از خرید هر ماده ای، به خصوص آنهایی که قصد تغییر آنها را ندارید، مهم است که به کیفیت آن توجه کنید. به طور معمول، سازندگان بزرگ درب یو پی وی سی یک عرض پروفیل استاندارد را حفظ می کنند که می تواند بین 2.3 میلی متر تا 3 میلی متر جابجا شود و ضخامت استحکامات فولادی بین 1 میلی متر تا 3 میلی متر گسترش می یابد. همچنین، باید بدانید که یک پروفیل جامد uPVC با محافظت در برابر شکاف و بریدگی بسیار محکم خواهد بود.

عایق
آلودگی صوتی اثرات بدی بر سلامت افراد دارد و همچنین می تواند منجر به مشکلات سلامتی طولانی مدت شود. پنجره ها و درب های uPVC به جلوگیری از صدا کمک می کنند و آکوستیک هستند. برای محافظت جامد خوب، پنجره‌های یو پی وی سی دو یا سه روکش و تثبیت مناسب پنجره با درزگیرهای سیلیکونی و واشرهای انعطاف‌پذیر را در نظر بگیرید.

بهترین پنجره دوجداره | پنجره دوجداره | نایس وین

درب و پنجره

  • امنیت
    تمام پنجره های خوب یو پی وی سی باید به تجهیزات باکیفیت در کنار یک چارچوب پیچ و مهره سرپوشیده بپیوندند. برای امنیت بهتر، ممکن است بخواهید یک درب UPVC دست دوم دو روکش را برای امنیت خوب خانه در نظر بگیرید.
  • بیشتر بخوانید: قیمت شیشه پنجره دوجداره یو پی وی سی

ضمانت
به طور معمول، یک تولید کننده احتمالی پنجره یو پی وی سی به شما 10 سال ضمانت پایه برای پروفیل های uPVC و یک سال ضمانت برای تجهیزات می دهد. این می تواند به شما کمک کند تشخیص دهید که آن در یا پنجره UPVC خاص چقدر خوب است.

در اینجا در مجموعه بی نظیر، می‌توانیم با اطمینان بگوییم که می‌توانیم بهترین پیشنهاد را در زمینه درب و پنجره‌های یو پی وی سی برای خانه‌تان ارائه دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.