کاشی سرامیک غفرانی که هنگام راه رفتن پاها را ماساز می دهد

کاشی سرامیک غفرانی برای کف داخلی، استخرها، کف بیرونی، دیوارها و برای نصب ویژه در موارد داخلی و خارجی استفاده می شود.

بیشتر انواع کاشی ها در دسته کاشی و سرامیک قرار می گیرند آنها از مخلوطی از خاک رس و مواد دیگر ساخته شده اند در کوره آتش می زنند.

کاشی‌های سفالی از خاک رس ساخته شده‌اند در حالی که کاشی‌های سنگی دارای مقدار زیادی سیلیس هستند که به صورت ماسه، ظروف سنگی خرد شده و غیره وجود دارد.

سیلیس در کاشی‌های سفالی به منظور جلوگیری از انقباض در هنگام انجام فرآیند تثبیت اضافه می‌شود کاشی های تراکوتا با استفاده از خاک رس پخته شده با عیار بالا تولید می شوند.

کاشی

هنگامی که بر خلاف کاشی های سفالی دوبار پخت انجام می شود، فیانس را به دست می آوریم فینس در ابتدا در معرض آتش سوزی قرار می گیرد که در ابتدا سفالی است.

پس از لعاب دادن به کاشی های سفالی، دوباره پخته می شود این در نهایت به Faience می دهد Faience در انواع مختلف تغییر رنگ موجود است این به بهبود آثار سفالی کمک می کند.

کاشی‌های سرامیکی شیشه‌ای، کاشی‌هایی هستند که از مواد رسی و سایر مواد ریز آسیاب شده ساخته می‌شوند اینها در معرض حرارت بالاتری قرار می گیرند.

کاشی های کاملا شیشه ای به کاشی هایی گفته می شود که کل ضخامت آنها نیز شیشه ای شده است کاشی‌های سرامیکی شیشه‌ای دارای مقاومت سایشی بالاتری هستند و می‌توان از آن‌ها در مناطق پر ترافیک استفاده کرد.

گفته می شود که این کاشی ها مانند گرانیت سخت هستند اینها با کمک ابزارهای ساینده کاربید یا الماس صیقل داده می شوند.

ساخت، ظرفیت جذب و استحکام شکست کاشی های چینی با کاشی های سرامیکی متفاوت است کاشی های چینی نیز از خاک رس ساخته شده اند.

اما در مقایسه با کاشی‌های سرامیکی، از خاک رس سنگین یا متراکم‌تر استفاده می‌کنند کاشی های چینی در طول تولید برای مدت طولانی تری در معرض دمای سنگین قرار می گیرند.

این پخت تا زمانی انجام می شود که تمام آب موجود در عنصر تبخیر شود این روش منحصر به فرد ساخت این کاشی ها را در مقایسه با کاشی های سرامیکی سخت تر و متراکم تر می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.