کاشی سرامیک فتوحی انرژی منفی را از خانه دور می کند

در حقیقت کاشی سرامیک فتوحی قطعه ای از سنگ مصنوعی است که طول و عرض آن متفاوت است و ضخامت آن حدود چند میلی متر است.

یک طرف کاشی سفالی و استخوانی است و طرف دیگر یا روی کاشی لعابدار سطحی صیقلی و براق دارد.

کلمه “کاشی” از کلمه لاتین (Tegula) گرفته شده است که مترادف با TUILE فرانسوی به معنی گل پشت بام پخته و کلمه انگلیسی TILE به معنای پوشاندن ساختمان است.

کاشی سرامیک نامی است که به تمام جامدات معدنی و غیر فلزی داده می شود. مواد متشکل از خاک رس و فلدسپات (یک کانی کریستالی متشکل از سیلیکات های آلومینیوم، سدیم، پتاسیم و کلسیم موجود در سنگ های آذرین) در دماهای بالا تشکیل شده و توسط توده ای شیشه مانند به هم چسبیده اند. به آنها سرامیک می گویند.

کاشی

کاشی سرامیک ها بسیار سخت و نامحلول و غیر قابل نفوذ هستند. واژه سرامیک از ریشه یونانی آن KERAMOS به معنای سفال سفالی و چیزی برای سوزاندن گرفته شده است.

اما در زبان عامیانه به کاشی هایی که روی دیوار کار می کنند «کاشی» و به کاشی هایی که در کف ساختمان کار می شود «سرامیک» می گویند.

تفاوت کاشی و سرامیک؟ تفاوت اصلی کاشی و سرامیک در استحکام آن است. کاشی به دلیل ظرافت بیشتر و وزن پرس کمتر روی بدنه کار می شود اما سرامیک به دلیل پرس سنگین تر و استحکام بیشتر روی کف کار می شود.

کاشی مقاومت کمی در برابر فشار، سرما و گرما دارد و برای محیط های بسته و دیوارهایی که از پشت رطوبت ندارند استفاده می شود. کاشی به دلیل درصد جذب آب بالای آن نسبت به سرامیک ها برای کار روی دیوار و ارتفاع راحت تر و راحت تر است.

کاشی و سرامیک از نظر ظاهری شباهت های زیادی دارند، اگرچه از نظر ظاهری نیز می توان آنها را متمایز کرد. خاک رس سرامیکی معمولاً به دلیل پخت بیشتر ضخیم تر است و سرامیک ها ضخیم تر از کاشی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.