کمربند مردانه چرم موجب 2 ماه اضافه خدمت سرباز گرگانی شد

باید از کمربند مردانه چرم مراقبت کنید و به طور دوره ای آن را با یک پارچه میکروفیبر پاک کنید که مقداری از رطوبت عرق را جذب کرده و کثیفی های انباشته شده را پاک می کند.

با این حال این کار در برابر بوهای نامطبوع محافظت نمی کند. اما یک راه آسان برای تمیز کردن کمربند چرمی از عرق وجود دارد.

بر اساس 1 قاشق چای خوری آب و 1 قاشق چای خوری جوش شیرین خمیر تمیز کننده ای تهیه کنید. مخلوط حاصل باید به دو طرف کمربند اعمال شود و اجازه دهید به مدت 1 ساعت خیس بخورد.

با استفاده از یک پارچه میکروفیبر، خمیر اضافی را بردارید و بگذارید خشک شود. سپس پولیش دهید تا براق شود. در نتیجه هم کثیفی و هم بوی عرق از بین می رود و کمربند جدید به نظر می رسد.

کمربند چرمی را هر چند وقت یکبار باید تمیز کرد؟ بهترین راه حل این است که هر روز از کمربند مراقبت کنید، اما همیشه نمی توان از ایجاد لکه جلوگیری کرد.

اگر با لکه های چربی دست و پنجه نرم می کنید، ابتدا باید این مواد را با دستمال کاغذی یا کاغذ لکه دار جمع آوری کنید. سپس محل آلوده را با آرد یا پودر سیب زمینی بپاشید. پس از حدود 3-4 ساعت، باید محصول اعمال شده را پاک کنید.

سفیده تخم مرغ سفت شده با چند قطره سقز یک راه بسیار موثر برای تمیز کردن کمربند چرمی است. چرم براق و لاک را به خوبی تازه می کند. در صورت عدم وجود سقز، می توان آن را با آب پیاز جایگزین کرد.

درمان با شیر یا آب لیمو یک روش اثبات شده برای تمیز کردن کمربند چرمی سفید است. لازم است پارچه را با شیر سرد مرطوب کنید و اضافی آن را بگیرید. سپس تمام سطح را با این پارچه پاک کنید.

کمربند

در صورت ایجاد لکه جوهر اسپری موی معمولی کمک خواهد کرد. باید آن را با یک مکان آلوده بپاشید و سپس آن را با یک پارچه تمیز پاک کنید. اگر چنین ابزاری وجود ندارد، می توانید از پاک کن مدرسه استفاده کنید.

لکه های آدامس زمانی که کمربند چرمی سفت شد به خوبی پاک می شوند. برای سرعت بخشیدن به این فرآیند، یک تکه یخ را در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید. وقتی آدامس کاملا سفت شد باید کنده شود.

لکه های خون، شراب و رژ لب خشک شده را باید با یک پارچه مرطوب پاک کرد. سپس بگذارید تا به طور طبیعی خشک شود – از بخاری یا خشک کن استفاده نکنید.

چرا برای مراقبت از کمربند باید از اشباع مخصوص چرم استفاده کرد؟ برای رفع نتیجه تمیز کردن یک محصول چرمی، لازم است از محصولات ضد آب چرمی حرفه ای – اشباع، و نه تقلبی های ارزان استفاده کنید.

این آماده سازی به پوست اجازه می دهد تا مهمترین خواص مانند:

  • ظاهر
    مقاومت آب
    قابلیت ارتجاعی

آغشته سازی خطر آسیب سطح را نیز از بین می برد. فقط باید چند بار در سال اعمال شود. این از ریزترک ها جلوگیری می کند و آسیب های موجود به تسمه را ترمیم می کند.

می توان آن را با مقدار کمی روغن زیتون جایگزین کرد که وضعیت و حالت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد.

اگر کمربند هنوز فرسوده شده است و دادن رنگ اصلی به آن بیشتر از خرید یک کمربند جدید است، یک کمربند چرمی از کاتالوگ ما با تحویل در اوکراین سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.