کواد کوپتر اسباب بازی ارزان که جان پیرمردی را از مرگ نجات داد

در حقیقت کواد کوپتر اسباب بازی ارزان مولتی روتور که به عنوان بال چرخشی نیز شناخته می شوند، پرکاربردترین کواد کوپتر اسباب بازی برای استفاده تفریحی و حرفه ای هستند. اندازه کوچک و کنترل عالی آنها پهپادهای مولتی روتور را به بهترین انتخاب برای عکاسی هوایی تبدیل می کند.

با ارائه تطبیق پذیری عالی، امکان نصب انواع دوربین ها را برای انجام وظایف مختلف فراهم می کنند. آنها کواد کوپتر اسباب بازی هستند که می توانند به راحتی شناور شوند و به صورت عمودی بلند شوند و انعطاف پذیری بیشتری نیز به آن اضافه کنند.

با این حال بزرگترین اشکال کواد کوپتر اسباب بازی چند روتور معمولاً مربوط به استقلال پروازی است که ارائه می دهند. اضافه کردن روتورهای بیشتر کنترل پهپاد را دشوارتر می کند.

تمام آن قطعات متحرک نیز انرژی اضافی مصرف می کنند و باتری را سریعتر تخلیه می کنند. بیشتر کواد کوپتر اسباب بازی مولتی روتور زمان پروازی کمتر از یک ساعت دارند.

اگر بخواهیم کارهای خاصی را انجام دهیم که زمان زیادی می برد، باید چندین باتری برای تعویض آنها داشته باشیم. این همچنین به معنای هزینه های اضافی است.

کواد

کواد کوپتر اسباب بازی بال ثابت آنهایی هستند که قادر به مهار هوا و ایجاد نیرو هستند که به آنها اجازه می دهد با استفاده از آیرودینامیک خود در هوا بمانند.

آنها از نظر طراحی یا زیبایی شناسی شبیه به هواپیماهای رادیویی هستند و به دلیل استقلال قدرتمند اغلب برای نقشه برداری از مناطق بزرگ استفاده می شوند.

کواد کوپتر اسباب بازیاز آیرودینامیک و طراحی خود برای شناور نگه داشتن آنها استفاده می کنند، به این معنی که آنها استقامت و سرعت پرواز بیشتری دارند.

نقطه ضعف کواد کوپتر اسباب بازی بال ثابت این است که در مقایسه با کواد کوپترهای چند روتور گران‌تر هستند. آنها برای برخاستن و فرود آمدن به فضای بزرگ و روشنی نیاز دارند درست مانند هواپیما.

برخی از مدل های بزرگتر نیز به تجهیزات زمینی تخصصی برای کمک به بلند شدن و فرود نیاز دارند. علاوه بر این،کواد کوپتر اسباب بازی بال ثابت فقط می‌توانند به جلو پرواز کنند بنابراین قابلیت مانور مشابهی با پهپادهای چند روتور ندارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.