کیسه زباله زرد بزرگ به محیط زیست آسیب نمی رساند

کیسه های پلاستیکی عامل اصلی آلودگی محیط زیست هستند کیسه زباله زرد بزرگ به عنوان یک ماده زیست تخریب ناپذیر است .

بنابراین کیسه های پلاستیکی برای صدها سال در محیط باقی می مانند و آن را به شدت آلوده می کنند. ممنوعیت کیسه های پلاستیکی قبل از اینکه سیاره ما را به طور کامل خراب کنند بسیار ضروری شده است.

بسیاری از کشورهای جهان کیسه های پلاستیکی را ممنوع کرده اند یا مالیات Levi را بر آن اعمال کرده اند. با این حال، مشکل به طور کامل حل نشده است زیرا اجرای این اقدامات به آن موفقیت آمیز نبوده است.

کیسه های پلاستیکی تجزیه پذیر نیستند. بنابراین، دور ریختن پلاستیک ها بزرگترین چالش است. آنها به دلیل اثرات مضر خود در حال تخریب طبیعت هستند.

کیسه های پلاستیکی امروزه به عامل اصلی آلودگی زمین تبدیل شده اند. کیسه های پلاستیکی وارد شده به بدنه های آبی یکی از عوامل اصلی آلودگی آب هستند.

از این رو می توان نتیجه گرفت که اینها به هر طریق ممکن محیط ما را خراب می کنند. حیوانات و موجودات دریایی ناخودآگاه ذرات پلاستیک را همراه با غذای خود مصرف می کنند.

تحقیقات نشان می دهد که کیسه های پلاستیکی زباله یکی از دلایل اصلی مرگ نابهنگام حیوانات بوده است. تولید کیسه های پلاستیکی مواد شیمیایی سمی را آزاد می کند.

اینها عامل اصلی بیماری جدی هستند محیط زیست آلوده یکی از دلایل اصلی ابتلا به بیماری های مختلف است که به راحتی در انسان گسترش می یابد.

کیسه های پلاستیکی زباله دلیل اصلی به دام افتادن زهکش ها و فاضلاب ها به ویژه در هنگام بارندگی هستند. این می تواند منجر به یک وضعیت سیل مانند شود و زندگی عادی مردم را مختل کند.

دلایل متعددی وجود دارد که چرا دولت کشورهای مختلف برای محدود کردن استفاده از کیسه های پلاستیکی اقدامات سختگیرانه ای اتخاذ کرده است.

کیسه های پلاستیکی زباله به شدت زمین و آب را آلوده می کنند. کیسه های پلاستیکی به تهدیدی برای زندگی حیواناتی که روی زمین و همچنین در آب زندگی می کنند تبدیل شده است.

مواد شیمیایی آزاد شده از کیسه های پلاستیکی زباله وارد خاک شده و آن را عقیم می کند. اگرچه دولت هند استفاده از کیسه های پلاستیکی را در بسیاری از ایالت ها ممنوع کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.