مختار می‌گوید که دولت به ما اجازه داده است که سیاست شهریه‌های بطری پلاستیکی آب معدنی خود را در این مدارس اجرا کنیم و ارائه پلاستیک خانگی را اجباری کرده و همچنین مراکز بازیافت پلاستیک را در هر مدرسه راه‌اندازی کنیم.

مسویا می‌گوید: «کمپین‌هایی مانند Tide Turners می‌توانند راهی عالی برای ارتباط با جوانان باشند، اما چیزی که واقعاً اهمیت دارد این است که چنین کمپین‌هایی زیاد شوند.

دولت‌ها روی راه‌حل‌هایی سرمایه‌گذاری کنند، مانند طرح‌های بازیافت بطری پلاستیکی کوچک و ممنوعیت کیسه‌های پلاستیکی.

اقتصادهای دایره ای

در بلندمدت، راه‌حل زباله‌های بطری پلاستیکی استوانه ایجاد یک اقتصاد دایره‌ای است که در آن همه چیز بازیافت یا استفاده مجدد می‌شود.

پلت فرم دایره ای UNEP درک مفهوم دایره ای، دامنه آن و نحوه کمک آن به ترویج مصرف پایدار و الگوهای تولید را ارائه می دهد.

همچنین طیف گسترده‌ای از منابع و داستان‌هایی را ارائه می‌کند که نشان می‌دهد چگونه سهامداران مختلف با موفقیت رویکردهای دایره‌ای را اتخاذ کرده‌اند.

جویس مسویا گفت: «دایره و مصرف و تولید پایدار برای تحقق هر توافق چند جانبه، از اهداف توسعه پایدار گرفته تا توافق پاریس تا چارچوب تنوع زیستی جهانی پس از 2020، حیاتی است.

اقتصادهای دایره ای همچنین می توانند به ترسیم مسیری برای بهبود سبز از همه گیری کمک کنندTide Turners بخشی از کمپین دریاهای پاک UNEP است.

بزرگترین اتحاد جهانی در جهان برای مبارزه با آلودگی بطری پلاستیکی بزرگ دریایی با تعهداتی که بیش از 60 درصد از خطوط ساحلی جهان را پوشش می دهد. در هند توسط صندوق جهانی طبیعت هند، مرکز آموزش محیط زیست هند و وزارت محیط زیست، جنگل و تغییرات آب و هوایی هند حمایت می شود.

 • منابع:
  1. Can a plastic bottle be a ticket to an education? In India, yes
 • تبلیغات:
  1. یا تا بحال لباس هایی که با چوب ساخته شده را دیده اید؟
  2. عناب میوه ای که هرگز آفت نمی زند
  3. اکتشاف یک نمونه بسیار عجیب از پالت با ویژگیهای عجیب!!
  4. ترکیبات مفید و مضر موجود در زعفران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.